Oriflame: Tender Care univerzální ochranný balzám

Malý růžový balzám na rty od značky Oriflame, je tak trochu už legendou. Každý ho známe, každý jsme ho už měli. Ovšem otázkou je, co je na něm tak skvělého, tak výjimečného?

Tender Care univerzální ochranný balzám od kosmetiky Oriflame

Zázračný balzám Tender Care je univerzální ochranný balzám, který je zaměřený na celkovou péči o vaši pokožku. Tím ovšem nemyslím, že by jste si sním mohli natřít celé tělo! Je tak malý, že byste byli rádi, kdyby vám vystačil alespoň na jednu ruku.

Oriflame pečující balzám

Na co je tedy určený?

Na péči zahrnující oblast rtů (tedy běžný balzám, jak jste zvyklí), dále péči o suchou pokožku, například v oblasti nehtů. Různé záděry, odřeniny jsou díky balzámu nejen hydratované, ale ošetřené. Tento balzám je totiž opravdu ošetřujícím přípravkem, tedy alespoň se to tvrdí.

Účinky univerzálního ochranného balzámu Tender Care od Oriflame v bodech:

  • Zjemňuje
  • Hydratuje
  • Zklidňuje podráždění
  • Ošetřuje suchá, podrážděná a popraskaná místa pokožky
  • Vyživuje
  • Vyhlazuje

oriflame balzám na rty

Vlastní názor nebo zkušenosti s balzámem Tender Care

Abych to shrnula, tak já sama za sebe z tohoto balzámu moc nadšená nejsem. V první řadě, NEVONÍ spíš opačně! V recenzi na stránkách samotné značky, jsem se dočetla, že balzám by měl vonět po kokosu. Tak tedy nevím, jak vy, ale já jsem žádný kokos necítila a naopak se mi vůně zdá taková nijaká. Konzistence je taková upatlaná, možná kdyby byl v jiném provedení, tím myslím balení, tak by výrobce udělal lépe. Účinky, jsou v pořádku. Hydratuje a pečuje, ale že bych nějaké zázračné výsledky pozorovala, to ne. Ale tím netvrdím, že by byl horší než ostatní výrobky.

oriflame pečující balzám na rty

Za mě tedy tento balzám moc neobstál. A sama za sebe bych ho nedoporučila.

Je to ale možná jen o zvyku a vkusu :-)