Micelární čistící voda: Nivea Sensitive

Pečlivé čištění a pravidelná péče o vaši pleť je základem krásy. Jak asi každá moderní žena i dívka ví, tak k tomu aby byla krásnou, potřebuje řadu přípravků, které vám zaplňují spoustu místa. Proč, ale nevlastnit jen jeden přípravek, který by zvládl hned tři „úkony“ a nikoliv jeden?

Micelární čistící voda Nivea pro citlivou pleť

Ano, správná odpověď je micelární voda, která má hned několik podob a několik účinků. Kosmetických značek, které nabízí micelární vody je opravdu mnoho, ale pro dnešek, se budeme věnovat právě značce Nivea, která má nejen dlouholetou tradici, ale je i velmi kvalitní a díky tomu známá po celém světě.

Micelární voda Niveanivea micelární voda

Micelární čistící voda pro citlivou pleť od kosmetika Nivea, je určena pro ty, kteří chtějí snadno a rychle pečovat o svoji pleť. Micelární voda pleť nejenom čistí, ale zároveň i hydratuje a šetrně odstraňuje make-up. Co víc si přát?

3 účinky micelární čistící vody Nivea:

  1. Odstraňuje make-up (odličovač)
  2. Čistí a hydratuje
  3. Redukuje podráždění pleti

senstive nivea micelární voda

Podrobnější popis čistící vody Nivea

Micely, které jsou obsažené v micelární vodě Sensitive Nivea fungují bezesporu, jako magnet! Vážou na sebe zbytky make-upu, mastné tečky a nečistoty, které trápí snad každou pleť. Následně ji dokonale vyčistí a hloubkově hydratují, takže tak zabraňují vysoušení pokožky. Pomáhá redukovat nejen znečištění pleti, ale i její případné červenání a napjatost.

Samotná aplikace je velice snadná. Denně aplikujte především na pleť, krk nebo na oblast dekoltu. Obal micelární čistící vody je praktický a pěkný, nehledejte v něm žádné pozlátko, na toto si opravdu značka Nivea nepotrpí, jde jí spíše o jemný a líbiví design, který je praktický a nabízí především kvalitní přípravek uvnitř něj.

aplikace nivea sensitive micelární voda

Micelární vodu je dobré aplikovat na obličej pomocí vatového tampónku, který vám usnadní čištění různých nečistot. Přípravek je určený spíše pro odstraňování běžného make-upu, než-li líčení očí. Nikde není však napsáno, že si jím právě oči odličovat nemůžete, musíte mít však zavřené oči, tak aby se vám přípravek do nich nedostal.

Micelární čistící voda Nivea Sensitive je učiněným pokladem pro citlivou pleť, stejně tak je ale i dobrá pro všechny ostatní typy pleti. Za vyzkoušení opravdu stojí, co myslíte?